pssst…! Aktualnie przyjmuję zlecenia na listopad -> Napisz do mnie na: kasia.yello@gmail.com ♥

Hej!

Chodź, porozmawiamy o tym, czego potrzebujesz, jaki klimat chciałabyś pokazać swoim wymarzonym klientom. Jak poprzez logo, kolory, czcionki i zdjęcia zaprezentować Twoją misję, wizję – to, co najważniejsze i autentyczne w Twoim biznesie.

Zastanowimy się, kto tak naprawdę jest Twoim idealnym odbiorcą i w jakim wizualnym stylu najlepiej się z nim skomunikować.

Wyobraź sobie ten moment, gdy otwierasz z drżeniem rąk plik z grafikami dla Twojej marki, który Ci wysłałam i… oddychasz z ogromną ulgą! Myślisz: “jest lepiej niż się spodziewałam!, ba, jest lepiej niż to mogłam sobie wyobrazić!” Teraz Twój oddech, to nie powiew spokoju i ulgi… to nagły zryw ekscytacji i ogromniej dumy, przyspiesza Ci serce,  z podniecenia nie możesz usiedzieć na krześle, przebierasz pod stołem nogami, a palce same wystukują wiadomości do kolejnych osób, z którymi chcesz się podzielić radosną nowiną “Patrz! Stało się! Od dzisiaj tak wygląda moja firma! Jestem taaaaaaka dumna!

no więc… jak mogę Ci pomóc?

01. oprawa graficzna twojej marki

Idealna inwestycja w Twoje spójne i wyróżniające się działania on-line! Dzięki temu pakietowi Twoje media społecznościowe i strona www w końcu nabiorą charakteru, a Ty dostaniesz pełen zestaw elementów, dzięki którym sama wg potrzeby będziesz mogła tworzyć dodatkowe materiały graficzne!

projekt logo

paleta kolorów marki

wybór firmowych krojów pisma

dwa tła lub patterny firmowe

zestaw grafik do mediów społecznościowych do samodzielnej edycji w Canvie

wybór fotografii w klimacie Twojej marki

brand book – przewodnik po Twoim stylu graficznym

umowa o przekazaniu autorskich praw majątkowych

 

INWESTYCJA: 1797zł  1997zł

02. oprawa graficzna twojej marki
+ MATERIAŁY DO DRUKU

Otrzymasz wszystko to, co w pakiecie 1. a dodatkowo przygotuję dla Ciebie wybrane materiały do druku, abyś razem ze swoją marką mogła podbijać także świat off line!

PAKIET 1 plus:

projekt i zlecenie wydruku 4 dowolnych materiałów reklamowych, np.: wizytówka, ulotka, papier firmowy, plakat, voucher, podziękowanie dla klientów itp.

 

INWESTYCJA: 2297zł  2597zł

A jeśli nie znalazłaś tego, czego szukasz lub zastanawiasz się, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza – napisz do mnie, zapraszam na bezpłatną konsultację!

Kontakt!