pssst…! Aktualnie przyjmuję zlecenia na czerwiec 2024→ Napisz do mnie tutaj

OATMEAL STORIES – food and photography

Magda z Oatmeal Stories jest wspaniałą fotografką kulinarną, autorką lightroomowych presetów i twórczynią bardzo popularnego instagramowego konta @oatmeal_stories.

Od początku było jasne, że fotografie Magdy będą grały pierwsze skrzypce, a oprawa graficzna ma być subtelnym, ale także pięknym i charakterystycznym dodatkiem do nich.

Z tego powodu postawiłam na stonowane kolory i delikatne graficzne elementy, które z łatwością wpasują się do różnych projektów planowanych przez Magdę takich jak np. e-book, materiały do warsztatów, czy kurs on-line.

 

MOODBOARD MARKI

Tablica stylu to zawsze pierwszy krok podczas projektowania oprawy graficznej. Dzięki niemu mogę poznać graficzne preferencje mojej klientki i nakreślić styl i klimat, w jakim czuje się najlepiej.

Moodboard określa również pierwszy wizualny kierunek, w którym rozwijają się pomysły na oprawę graficzną.

Dzięki niemu już od samego początku klientka wie, czego może się dalej spodziewać i w jaką stronę zmierzają prace.

 

BRAND BOOK MARKI

grafiki do mediów społecznościowych

Dzięki pakietowi grafik do samodzielnej edycji w Canvie, Magda może teraz szybko tworzyć treści do mediów społecznościowych nie zastanawiając się długimi godzinami jaki szablon wybrać.

Ma teraz spory wybór firmowych layoutów dostosowanych do treści, które tworzy oraz teł na stories, a także w razie potrzeby może sama zaprojektować potrzeby szablon z gotowych elementów graficznych.

 

Masz ochotę na stworzenie pięknego, profesjonalnego i spójnego wizerunku swojej marki? – napisz do mnie, zapraszam na bezpłatną konsultację on-line!

Napisz do mnie!