pssst…! Aktualnie przyjmuję zlecenia na wrzesień 2024→ Napisz do mnie tutaj

Projekt i wdrożenie strony www Karoliny Biznesowej Skrzydłowej

Karolina jest wspaniałą kreatywną głową, która jak nikt inny pomaga markom rozkochiwać klientów! Miałam niezwykłą przyjemność wesprzeć jej działania projektując stronę www oraz ogarnąć graficznie jej profil na instagramie!

To, co najważniejsze w marce Karoliny to połączenie biznesu i miłości. Jest to filar całej komunikacji jej marki, musiał więc znaleźć mocne odzwciedlenie także w sferze wizualnej, która już w pewnej mierze (logo oraz wstępny wybór kolorów) była zaprojektowana.


Razem z Karoliną otrzymałyśmy nagrodę Strona Roku w plebiscycie Kursory Roku! To wszystko dzięki wspaniałym tekstom Karoliny, zdjeciom Dziewczyn z Obiektywnej Wizji oraz technicznemu wsparciu Klaudii – Pani od Klikania, która zajęła się ogarnięciem wtyczki do umawiania spotkań!

dopracowanie kolorów marki

ilustracje do oferty

projekt grafik na instagram

Karolina o naszej współpracy:

Zgłosiłam się do Kasi z potrzebą zaprojektowania nowej strony internetowej. Już wcześniej pracowałam z Kasią nad layoutami na Instagram i wiedziałam, że stać ją na wiele… ale nie spodziewałam się, że moje nowe miejsce w sieci będzie wyglądać AŻ TAK.

Strona jest świeża, a jednocześnie spójna z poprzednimi materiałami. Kasia doskonale dopasowała warstwę graficzną do tekstowej, dobierając po drodze różne bajery wizualne. A przy tym cały proces był bardzo uporządkowany i wiedziałam dokładnie, co w którym momencie się dzieje.

Kasia jest proaktywna, kreatywna, efektywna i pozytywna – po prostu wspaniała! Lepiej trafić nie mogłam i polecam, komu się da <3

ZOBACZ WIĘCEJ PROJEKTÓW