pssst…! Aktualnie przyjmuję zlecenia na sierpień 2024→ Napisz do mnie tutaj

Ania jest coachką, która łączy wrażliwość ze zdrowym rozsądkiem, empatię z trzeźwym spojrzeniem. Wspiera i motywuje. Zadaje pytania, a kiedy trzeba, podsuwa odpowiedzi i dzieli się swoim doświadczeniem, wchodząc w rolę mentora.

Chodzi w martensach i eleganckich sukienkach. Żyje po swojemu i wie, że Ty też możesz!

Ania stawia na autentyczność, mówienie wprost, konkrety, ale też głębię i minimalizm – zarówno w myśleniu jak i w życiu. Ten minimalistyczny, ale jednocześnie mocno wyrazisty styl był dla mnie inspiracją do stworzenia identyfikacji wizualnej i strony www dla Ani.

INSTAGRAM ANI

Ania o naszej współpracy:

„Wybrałam Ciebie, ponieważ na IG widziałam Twój profil, a szczególnie moją uwagę przyciągnęły makeovers grafik. Dodatkowo szukałam kogoś, kto mógłby się zająć zarówno stroną graficzną jak i stroną internetową.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy, podobała mi się szybkość komunikacji, wnikliwość Twoich pytań i przełożenie moich potrzeb na stronę graficzną. Efekt jest super i nowa identyfikacja wizualna przyciąga uwagę! Nie zmieniałabym niczego!”

Zobacz, jaką świetną robotę w identyfikacji wizualnej robią profesjonalne zdjęcia! Tę wspaniałą sesję zdjęciową Ani wykonała Monika – Z Bliska!

ZOBACZ WIĘCEJ PROJEKTÓW