pssst…! Aktualnie przyjmuję zlecenia na wrzesień 2024→ Napisz do mnie tutaj

Czy…

Czy spójna identyfikacja wizualna marki może dodawać odwagi do publikowania treści i wychodzenia ze swoją ofertą do potencjalnych klientów?
Może! Wystarczy, że wspólnie poszukamy sposobu na graficzne podkreślenie tego, co w Twoim biznesie jest wyjątkowe!

Oprawa Graficzna Marki jest dla Ciebie, jeśli:

ruszasz z nowym biznesem i chcesz, by od początku jego cała wizualna strona napawała Cię dumą, a klientów – zachwytem,

Twoja marka już hula, ale dotychczas sama projektowałaś materiały graficzne, więc nie zawsze wyglądają spójnie,

masz wiele ważnych rzeczy do zaoferowania, ale dopóki nie jest to ubrane w ładną grafikę, czujesz opór przed sprzedawaniem,

znudziła Ci się dotychczasowa identyfikacja wizualna i potrzebujesz czegoś świeżego, by działać z nową energią,

potrzebujesz wyróżnika marki, dzięki któremu Twoje grafiki będą rozpoznawalne na pierwszy rzut oka,

marzy Ci się oprawa graficzna, w której wszystko – od logotypu, przez fonty i kolory, aż szablony na IG – będzie dopieszczone i spójne.

Co dostajesz w każdym z pakietów?

01.

PAKIET PODSTAWOWY: logo fonty i kolory

Jeśli czujesz, że spokojnie poradzisz sobie z samodzielnym tworzeniem materiałów graficznych, ale potrzebujesz profesjonalnie zaprojektowanego logo oraz dobrania kolorów oraz fontów marki, to zestaw w sam raz dla Ciebie!

Otrzymasz:

projekt logo: dwie propozycje do wyboru, trzy sesje poprawek, gotowe logo w wersji podstawowej oraz skróconej (sygnet) z pełnym kompletem plików

paleta barw marki: kolory wraz z opisem zastosowania oraz pełnym opisem wg numerów

fonty firmowe: komplet firmowych krojów pisma wraz z opisem zastosowania

INWESTYCJA: 2697  2997zł

* Jeśli dopiero zaczynasz, szukasz czegoś na początek i myślisz, że koniecznie to musi być logo, zobacz jeszcze -> pakiet odpicowany instagram! Może to będzie lepsze rozwiązanie dla Ciebie 🙂

02.

PEŁNA OPRAWA GRAFICZNA TWOJEJ MARKI

Idealna inwestycja w Twoje spójne i wyróżniające się działania on-line! Dzięki temu pakietowi Twoje media społecznościowe i strona www w końcu nabiorą charakteru, a Ty dostaniesz pełen zestaw elementów, dzięki którym sama wg potrzeby będziesz mogła tworzyć dodatkowe materiały graficzne!

 godzinny warsztat strategiczny, podczas którego wyciskam z Twojej marki to, co w niej najważniejsze: Twoje unikalne podejście, Twoją misję, najważniejsze wartości i to, jak pragniesz prezentować się światu!

moodboard – tablica inspiracji wizualnych Twojej marki, abyś od początku wiedziała, w którą stronę zmierza projekt

projekt logo: dwie propozycje do wyboru, dwie sesje poprawek, gotowe logo w wersji podstawowej oraz skróconej (sygnet) z pełnym kompletem plików

paleta barw marki: kolory wraz z opisem zastosowania oraz pełnym opisem wg numerów

fonty firmowe: komplet firmowych krojów pisma wraz z opisem zastosowania

key visual – motyw graficzny, który pojawi się na wszystkich materiałach reklamowych i nośnikach komunikacji Twojej marki.

pakiet odpicowany instagram – zestaw grafik do mediów społecznościowych, do samodzielnej edycji w Canvie (zobacz szczegóły)

określenie klimatu fotografii Twojej marki (pomocne przy robieniu sesji zdjęciowej i wyborze zdjęć do grafik w mediach społecznościowych)

mini brand book – przewodnik po Twoim stylu graficznym, dzięki któremu zachowasz spójność w tworzeniu kolejnych materiałów graficznych

umowa o przekazaniu autorskich praw majątkowych

INWESTYCJA: 4797  5297zł

Jak możemy zacząć współpracę?

1. Wysyłasz do mnie maila na hello@yellostudio.pl  wiadomość za pomocą formularza kontaktowego→.

2. Spotykamy się na 30-minutowej bezpłatnej konsultacji wstępnej i rozmawiamy o Twoich potrzebach graficznych i możliwych opcjach współpracy.

3. Wysyłam Ci podsumowanie spotkania oraz ofertę z propozycją daty rozpoczęcia współpracy.

4. Wybierasz opcję, która najbardziej Ci się podoba, podpisujemy umowę i wpłacasz zaliczkę.

5. Wypełniasz formularz dotyczący marki – i działamy!

6. Spotykamy się na warsztat strategiczny, podczas którego wyciskam z Twojej marki to, co w niej najważniejsze: Twoje unikalne podejście, Twoją misję, najważniejsze wartości i to, jak pragniesz prezentować się światu!

Jak wygląda praca nad oprawą graficzną marki?

Spotykamy się na godzinny warsztat strategiczny, podczas którego staram się poznać Ciebie i Twoją markę jak najlepiej.  Zebrana wiedza o tym, co wyjątkowe i unikatowe w Twoim podejściu będzie dla mnie punktem wyjścia do projektowania.

Przesyłam Ci 3 moodboardy, czyli pomysły na wizualny kierunek Twojej marki do wyboru – masz 3 dni na odpisanie ze swoimi wrażeniami.

Zaczynam prace nad logo – po ok. tygodniu wysyłam Ci 2 propozycje, z których wybierasz jedną do dalszej obróbki.

Nanosimy ewentualne zmiany – masz do wykorzystania 3 sesje poprawek w cenie. 

Jeśli wybrałaś pakiet Podstawowy – w tym momencie dobieram Ci także kolory i kroje pisma Twojej marki. A potem już działasz!

Jeśli wybrałaś pakiet Pełna Oprawa Graficzna – przechodzimy do tworzenia grafik do mediów społecznościowych. W tym momencie dajesz mi też znać, jakie formaty i typy treści chcesz publikować, żebym jak najlepiej dostosowała projekty do Twoich potrzeb.

Czas na Twoje uwagi – jeśli chcesz zobaczyć wersję np. w innej wersji kolorystycznej lub z innymi fontami itp. masz do wykorzystania trzy sesje poprawek w cenie usługi (ew. kolejne są dodatkowo płatne).

Szablony do użycia. Zaakceptowane szkice grafik do mediów społecznościowych przenoszę do Canvy i tworzę szablony gotowe do edycji i używania. Możesz na tym etapie je testować i wprowadzać drobne zmiany.

Brand book. Gotowe logo oraz wybrane i zaprojektowane elementy identyfikacji wizualnej zbieram w mini brand booku, który będzie przewodnikiem po stylu wizualnym Twojej marki. Wysyłam Ci go do ostatecznej akceptacji i…

Przygotowuję wszystkie pliki (logo w różnych wariantach i formatach, wyróżniki graficzne marki, tła, ew. ikony, ilustracje oraz przykładowe stockowe fotografie w klimacie marki), pakuję i wysyłam je Tobie – mamy to! 🙂 

Cały proces zajmuje zwykle 4-8 tygodni. 

Co mówią klientki o oprawach IG, które u mnie zamówiły?

Jeśli chodzi o opinię, to jestem bardzo zadowolona! Od razu złapałyśmy fajny kontakt, czułam, że wiesz o co mi chodzi. Na każdym etapie współpracy byłaś dostępna w kwestii odpowiedzi na moje różne, czasem dziwne pytania 😉 Termin zrealizowania strony od razu przejrzyście ustaliłyśmy i jak najbardziej wszystko poszło zgodnie z planem. Wręcz powiedziałabym, że to ja teraz odwlekam start strony przez moje zajętości. Efekt jest naprawdę wow! Kolory, dopasowanie grafik, fonty – całość przyciąga spojrzenie, jest lekka, nienachalna. Zachęca do kontaktu ze mną 😉

Bardzo podobał mi się formularz, który wysłałaś mi do uzupełnienia, bo dzięki temu wiedziałam konkretnie jaki mogę zaproponować układ strony, jakie informacje są Ci potrzebne. Czułam, że mam wpływ na proces powstawania strony, a to bardzo fajne!

Bardzo doceniam też Twoją pomoc w kwestii networkingu- od Ciebie dostałam kontakt do świetnej fotografki Pauliny i wspaniałej copywriterki Oli.


Karolina Bartkowiak
Francuski w roli głównej

Kasia przygotowała dla mnie nową identyfikację wizualną firmy, logo i szablony postów do mediów społecznościowych. Już pierwsza propozycja kolorystyczna mnie urzekła. Mimo że Kasia podesłała jeszcze dwie dodatkowe. Fonty też fantastycznie się komponują z moją wizją marki. Długo pracowałyśmy nad nowym logo, ale Kasia cierpliwie wprowadzała wszystkie moje sugestie, doradzała, wyjaśniała. Jestem bardzo zadowolona z ostatecznej wersji. Propozycje postów do mediów społecznościowych przyjęłam właściwie bez żadnych zastrzeżeń. W bonusie dostałam jeszcze projekty ikonek.

Jeżeli szukacie zaangażowanej, pełnej wyczucia graficzki, która zadba o Wasz wizerunek w sieci, to współpraca z Kasią spełni Wasze oczekiwania.


Patrycja Bukowska
bookowska.pl

Praca z Kasią od początku układała się bardzo dobrze: jej oferta jest jasna i czytelna, pierwszy etap, czyli rozmowa o moich oczekiwaniach, wstępna ankieta, umowa – wszystko bardzo profesjonalnie zorganizowane. Bez niejasności i marnowania czasu.
Przyznam, że na początku miałam obawy: Czy na pewno wszystko dobrze wyjaśnię? A co będzie, jeśli grafiki mi się nie spodobają? Czy dojdziemy do porozumienia?

No i udało się 🙂 A dlaczego wszystko poszło tak dobrze? Ponieważ Kasia jest świetną graficzką, ale co równie ważne, umie słuchać i naprawdę chce pomóc. Szybko odpowiadała na moje uwagi, sprawnie nanosiła poprawki, wszystko w bardzo życzliwej i twórczej atmosferze. Efekt? Piękne grafiki, zgodne z moimi oczekiwaniami i zgodne z moim “vibe.”
Dziękuję Kasiu. Mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec naszej współpracy.


Ela Augustyniak
English Out Loud

Jestem bardzo wdzięczna Kasi z Yello za stworzenie identyfikacji wizualnej, która w pełni oddaje moją estetykę. Kolory, które Kasia zaproponowała,  idealnie współgrają z duszą mojej marki, a wzory, czcionki i elementy graficznie pięknie się dopełniają. Logo to strzał w dziesiątkę! Od teraz przygotowywanie postów to czysta przyjemność. Współpraca z Kasią przebiegała sprawnie, z dużym zaangażowaniem i odpowiedzią na moje potrzeby. Polecam z serca.


dr hab. Katarzyna Zabłocka-Słowińska
psychodietetyk

zobacz, jakie projekty miałam
przyjemność już zrealizować

kliknij, żeby zobaczyć szczegóły projektu

BABKI Z PIERSIAMI – IDENTYFIKACJA WIZUALNA

 ANIA Z POMYŚL ODWROTNIE – IDENTYFIKACJA WIZUALNA & STRONA WWW

 MARZENA Z BIURA KSIĘGOWEGO KOFF – IDENTYFIKACJA WIZUALNA & STRONA WWW

A może masz jeszcze w głowie jakieś pytania?

Jak mogę przygotować się do stworzenia identyfikacji wizualnej mojej marki?

Zacznij od opracowania strategii marki – ustal konkretni: co, jak, dla kogo i dlaczego będziesz robić, a także jak chcesz się wyróżnić i w jakich przestrzeniach będziesz działać. Następnie poszukaj inspiracji – grafik, które Ci się podobają i oddają klimat Twojego biznesu. A potem napisz do mnie i zaufaj mi 🙂 Znam się na tym i zrobię wszystko, aby oprawa graficzna Twojej marki dodawała Ci mocy do działania 🙂

Co jeśli nie mam strategii marki?

Zdecydowanie najlepiej zaczynać pracę nad oprawą graficzną z przemyślanymi chociażby podstawami strategii (jaka będzie Twoja oferta oraz konkretnie do kogo będziesz ją kierowała). Jeśli jednak wolisz zacząć najpierw działać, a później klarować kierunek polecam Ci rozpoczęcie od pakietu Odpicowany Instagram, dzięki któremu będziesz miała spójne grafiki do mediów społecznościowych i będziesz gotowa do testowania swojego pomysłu na biznes.

Czy zajmujesz się też wymyślaniem nazw?

Niestety nie, ale mogę polecić kogoś, kto się na tym zna – Karolina Biznesowa Skrzydłowa robi to zawodowo, Yello to także jej pomysł!

Czy mogę płacić w ratach?

Zazwyczaj płatność podzielona jest na dwie raty – 50% przed rozpoczęciem działań i 50% po finalnej akceptacji i przesłaniu dzieła.  Ale jeśli istnieje taka potrzeba, możemy płatność rozłożyć także na trzy części.

Ile przysługuje mi poprawek do projektu?

W większości przypadków są to dwie sesje poprawek, w których możesz zgłosić więcej niż jedną zmianę, np. kolory oraz fonty, zmiana kompozycji.

Czego mogą dotyczyć poprawki projektu?

Możemy zmienić kolory, fonty czy układ elementów na grafice lub stronie. Ważne, aby były to poprawki konkretnych elementów, a nie prośba o zrobienie kolejnej wersji projektu.

Co jeśli żaden projekt logo mi się nie spodoba?

Zależy mi na tym, żebyś przed współpracą ze mną dokładnie obejrzała moje portfolio i była pewna, że mój styl Ci odpowiada. Aby zmniejszyć ryzyko, że efekt finalny nie trafi w Twoje gusta, sporo rozmawiamy przed rozpoczęciem projektowana i proszę Cię również o przesłanie Twoich inspiracji i przykładów grafik w stylu, który Ci się podoba. To bardzo ułatwia pracę! Jeśli jednak wciąż nie będziesz zadowolona (mało prawdopodobne, ale załóżmy taką opcję 😉 ), możesz dokupić kolejną wersję logo wycenianą indywidualnie.

Co jeśli mam chaos wizualny w różnych miejscach styku z marką?

Jeśli tak jest, to świetnie, że myślisz o współpracy z graficzką! Napisz do mnie, pokaż, gdzie działasz i na pewno coś razem wymyślimy 🙂

Czy projektujesz wizytówki / ulotki / bannery i inne materiały graficzne dla marki?

Tak, o ile jest to poprzedzone naszą współpracą przy oprawie graficznej marki. Mogę je nawet zlecić do druku z dostawą pod Twój adres. W innych przypadkach nie podejmuję się pojedynczych zleceń.

Czy zaprojektujesz dla mnie e-booka?

Projektuję małe e-booki (do 20 stron), które możesz wykorzystać jako freebie za zapis do newslettera, ale nie mam w ofercie projektów wielostronicowych. Zwyczajnie nie przepadam za tego typu projektami, ale z radością polecę Ci dziewczyny, które robią to świetnie! 🙂

Czy wystawiasz faktury?

Oczywiście, otrzymasz ode mnie fakturę. Musisz jednak wiedzieć, że nie jestem płatniczką VAT, a moja działalność jest zarejestrowana w Wielkiej Brytanii. Będziesz tę fakturę spokojnie mogła wrzucić w koszty prowadzenia działalności, ale dla pewności, przed rozpoczęciem współpracy upewnij się, że Twoja księgowa wie, jak ją rozliczyć.

Napisz do mnie, a stworzymy oprawę wizualną dla Twojej marki, która zwróci uwagę potencjalnych klientów!

A jeśli nie znalazłaś tego, czego szukasz lub zastanawiasz się, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza – też napisz! Umówimy się na bezpłatną konsultację 🙂

Czujesz,  że dobrze by się nam współpracowało?

Jeśli chcesz pogadać o tym, jak mogę pomóc Twojej marce, skorzystaj z formularza poniżej lub napisz na hello@yellostudio.pl i umówmy się na bezpłatną rozmowę wstępną!

4 + 10 =