Hej!

Chodź, porozmawiamy o tym, czego potrzebujesz, jaki klimat chciałabyś pokazać swoim wymarzonym klientom. Jak poprzez logo, kolory, czcionki i zdjęcia zaprezentować Twoją misję, wizję – to, co najważniejsze i autentyczne w Twoim biznesie.

Zastanowimy się, kto tak naprawdę jest Twoim idealnym odbiorcą i w jakim wizualnym stylu najlepiej się z nim skomunikować.

Wyobraź sobie ten moment, gdy otwierasz z drżeniem rąk plik z grafikami dla Twojej marki, który Ci wysłałam i… oddychasz z ogromną ulgą! Myślisz: “jest lepiej niż się spodziewałam!, ba, jest lepiej niż to mogłam sobie wyobrazić!” Teraz Twój oddech, to nie powiew spokoju i ulgi… to nagły zryw ekscytacji i ogromniej dumy, przyspiesza Ci serce, z podniecenia nie możesz usiedzieć na krześle, przebierasz pod stołem nogami, a palce same wystukują wiadomości do kolejnych osób, z którymi chcesz się podzielić radosną nowiną “Patrz! Stało się! Od dzisiaj tak wygląda moja marka! Jestem taaaaaaka dumna!”

Zobacz, co mogę dla Ciebie zrobić?

01.

PAKIET PODSTAWOWY: logo fonty i kolory

Jeśli czujesz, że spokojnie poradzisz sobie z samodzielnym tworzeniem materiałów graficznych, ale potrzebujesz profesjonalnie zaprojektowanego logo oraz dobrania kolorów oraz fontów marki, to zestaw w sam raz dla Ciebie!

Otrzymasz:

projekt logo: dwie propozycje do wyboru, trzy sesje poprawek, gotowe logo w wersji podstawowej oraz skróconej (sygnet) z pełnym kompletem plików

paleta barw marki: kolory wraz z opisem zastosowania oraz pełnym opisem wg numerów

fonty firmowe: komplet firmowych krojów pisma wraz z opisem zastosowania

INWESTYCJA: 2497  2997zł

* Jeśli dopiero zaczynasz, szukasz czegoś na początek i myślisz, że koniecznie to musi być logo, zobacz jeszcze -> pakiet odpicowany instagram! Może to będzie lepsze rozwiązanie dla Ciebie 🙂

02.

PEŁNA OPRAWA GRAFICZNA TWOJEJ MARKI

 – Idealna inwestycja w Twoje spójne i wyróżniające się działania on-line! Dzięki temu pakietowi Twoje media społecznościowe i strona www w końcu nabiorą charakteru, a Ty dostaniesz pełen zestaw elementów, dzięki którym sama wg potrzeby będziesz mogła tworzyć dodatkowe materiały graficzne!

moodboard – tablica inspiracji wizualnych Twojej marki

projekt logo: dwie propozycje do wyboru, trzy sesje poprawek, gotowe logo w wersji podstawowej oraz skróconej (sygnet) z pełnym kompletem plików

paleta barw marki: kolory wraz z opisem zastosowania oraz pełnym opisem wg numerów

fonty firmowe: komplet firmowych krojów pisma wraz z opisem zastosowania

dwa tła lub patterny firmowe

pakiet odpicowany instagram – zestaw grafik do mediów społecznościowych do samodzielnej edycji w Canvie (zobacz szczegóły)

określenie klimatu fotografii Twojej marki (pomocne przy robieniu sesji zdjęciowej i wyborze zdjęć do grafik w mediach społecznościowych)

mini brand book – przewodnik po Twoim stylu graficznym, dzięki któremu zachowasz spójność w tworzeniu kolejnych materiałów graficznych

umowa o przekazaniu autorskich praw majątkowych

INWESTYCJA: 4497  5297zł

zobacz, jakie projekty miałam przyjemność już zrealizować

kliknij, żeby zobaczyć szczegóły projektu

BOOKOWSKA – ZAPANUJ NAD SŁOWAMI

KATARZYNA JAS FOTOGRAFIA

OATMEAL STORIES FOOD AND PHOTOGRAPHY

A jeśli nie znalazłaś tego, czego szukasz lub zastanawiasz się, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza – napisz do mnie, zapraszam na bezpłatną konsultację on-line!

Napisz do mnie!

13 + 10 =