pssst…! Aktualnie przyjmuję zlecenia na sierpień 2024→ Napisz do mnie tutaj

zacznijmy od tego…

Marzy mi się świat, w którym kobiety są dumne z tego, co robią i nie mogą się doczekać, aż pokażą to na zewnątrz. Świat, w którym rozpiera je chęć do działania i nie boją się zrobić pierwszego kroku. Ani następnych.

I właśnie w Hello Yello! mieści się dla mnie i ta energia, i odwaga do wyjścia na zewnątrz i powiedzenia „hej, tutaj jestem, patrz, co dla Ciebie mam!”

Bo to, co daję moim klientkom, to często brakujący element, który nie pozwala im wyjść z cienia, bo czują się niewystarczające, albo ruszyć z miejsca, kiedy ugrzęzły w rutynie.

Wierzę, że dobrze zaprojektowana i dopasowana  do osobowości oprawa graficzna może zdziałać cuda i tchnąć nowe życie w markę. 

ok, a jak to wygląda w praktyce?

01.

Nie przyjmuję zleceń na logo solo. Zajmuję się całą identyfikację wizualną, bo wiem, że najlepiej działa przemyślana całość, a logo jest jakby wisienką na torcie całego spójnego systemu wizualnego.

02.

Opieram projekt na strategii marki. Identyfikacja wizualna ma pracować dla Twojego biznesu, a nie być tylko zestawem ładnych grafik. Dlatego na początku zadaję sporo pytań o strategiczne podstawy Twojej marki. Jeśli nie masz jeszcze określonej strategii, polecam Ci to zrobić jako pierwszy krok przed rozpoczęciem prac nad grafiką. Chętnie polecę Ci do tego odpowiednie osoby.

03.

Zależy mi na Twoim dobrym samopoczuciu. Chcę, żebyś czuła się swobodnie ze swoją oprawą graficzną, dlatego jestem otwarta zarówno na założenia strategii marki, jak i Twoje preferencje wizualne. Efekt finalny ma Cię wyrażać, napędzać do działania i napawać dumą. 

04.

Pracuję o różnych porach. Jestem mamą dwójki maluchów i cenię sobie elastyczność, więc nie zawsze jestem dostępna w klasycznych godzinach biurowych. Ale zawsze dowożę na czas!

05.

Kontaktujemy się online. Mieszkam na co dzień za granicą, dlatego najłatwiej mi jest się z Tobą spotkać na wcześniej zaplanowanej rozmowie przez internet. 

wartości, którymi się kieruję w mojej pracy:

Siostrzeństwo 

Kocham poznawać nowe kobiece biznesy i patrzeć, jak marzenia ich właścicielek zmieniają się w pomysł na życie. Zawsze mocno im kibicuję i staram się dać nie tylko graficzne wsparcie, ale także podzielić się wiedzą o promowaniu firmy.

Ciągły rozwój 

Kocham się uczyć i zdobywać nowe umiejętności – zarówno jeśli chodzi o projektowanie, jak i prowadzenie firmy. Także po to, by być na bieżąco z biznesowymi nowinkami i jak najlepiej wspierać moje klientki.

 

Odwaga i wolność 

Mój biznes jest dla mnie przepustką do wolności (o której tak naprawdę przy dwójce maluchów nierzadko mogę tylko pomarzyć 😉 ). Chciałabym, żeby każda kobieta mogła odnaleźć takie miejsce, w którym czuje się na 100% sobą i z odwagą robi swoje.

Użyteczność, estetyka & kreatywność 

To moje ulubione połączenie! Projektowanie w tym duchu jest dla mnie wprowadzaniem porządku do wizualnej sfery naszego otoczenia i biznesów. Pragnę tworzyć projekty nie tylko ładne, ale przede wszystkim takie, które wzbogacają i działają!

Czujesz,  że dobrze by się nam wspołpracowało?

Jeśli chcesz pogadać o tym, jak mogę pomóc Twojej marce, skorzystaj z formularza poniżej lub napisz na hello@yellostudio.pl i umówmy się na bezpłatną rozmowę wstępną!

8 + 2 =