pssst…! Aktualnie przyjmuję zlecenia na wrzesień 2024→ Napisz do mnie tutaj

Babki z piersiami to Magda i Marta – wspaniałe kobiety, które promują ideę kobiecej solidarności i wzajemnego wsparcia mam. Nie są im obce tematy normalizacji kobiecego ciała, siostrzeństwa, prawa do odpoczynku, podkreślania kobiecej sprawczości! Tworząc Babki z Piersiami dają alternatywę dla facetów z jajami, bo my-kobiety mamy moc, siłę i potrzebujemy usłyszeć nasz wspólny głos!

Babki o naszej współpracy:

Współpraca z Yello to prawdziwie słoneczne doświadczenie. Grafiki bronią się same, więc nie musimy nic o nich pisać (bo są super!). Ale to, co najbardziej nam przypadło do gustu, to poza jakością i sympatyczną komunikacja była finalna forma, w której otrzymałyśmy nasze zmówienie. Pliki uporządkowane, jasne opisane. Bezproblemowe do dalszego korzystania. Dodatkowo, już po realizacji zamówienia zawsze można było dopytać o to, jak coś lepiej dopasować czy zrobić. No, słoneczko po prostu!”

Magda i Marta z Babek z Piersiami.

 

Zobacz, jaką świetną robotę w identyfikacji wizualnej robią profesjonalne zdjęcia! Tę wspaniałą sesję zdjęciową Babek wykonała Tola Piotrowska!

INSTAGRAM BABEK

ZOBACZ WIĘCEJ PROJEKTÓW