pssst…! Aktualnie przyjmuję zlecenia na czerwiec 2024→ Napisz do mnie tutaj

Oprawa wizualna dla Agaty, która tworzy markę Fotografia dla Biznesu miała być taka jak ona – elegancka, inspirująca, modna oraz czytelna.

Główną inspiracją do stworzenia połączeń kolorów były przede wszystkim fotografie Agaty, dla których barwy marki miały być dobrym tłem, miały wydobywać zdjęcia na pierwszy plan – w żadnym wypadku nie mogły ich przytłaczać. Stąd marka posługuje się raczej neutralną, zgaszoną paletą. Mocniejsze akcenty pojawiają się jedynie w grafitowych i ciemnomiedzianych wyróżnikach.

Projekt logo ma wydobywać i podkreślać rozpoznawalną już nazwę marki, a swoim stylem wskazywać na elegancję połączoną z kreatywnością i profsjonalizmem.

Sygnet w uproszczonej, jednokolorowej wersji.

firmowa paleta kolorów

Agata o naszej współpracy:

Kasia to przede wszystkim wspaniały słuchacz: doskonale zrozumiała wizję na moją nową identyfikację wizualną oraz wygląd strony www. Mnogość inspiracji nie zabiła jej kreatywności i potrafiła mnie prawdziwie zaskoczyć swoimi propozycjami.

To ten typ specjalistki, który pozostawia klienta z dylematami, bo wszystkie propozycje, które dla mnie stworzyła były świetne! Rozumiałyśmy się na każdej płaszczyźnie, a ja wreszcie miałam motywację, żeby zamknąć projekt, do którego zbierałam się latami!

Dziś, z pełnym przekonaniem stwierdzam, że inwestycja zwróciła się błyskawicznie. Gorąco Wam polecam tę utalentowaną Twórczynię!

ZOBACZ WIĘCEJ PROJEKTÓW