pssst…! Aktualnie przyjmuję zlecenia na wrzesień 2024→ Napisz do mnie tutaj

Projekt logo, kolorów i fontów dla Karoliny – właścicielki pracowni Słoiczek i Spółka

Praca nad identyfikacją dla Karoliny była nie lada wyzwaniem! No bo jak połączyć nazwę Słoiczek i Spółka, którą już dobrze znali i kochali klienci z tworzeniem autorskich albumów na zdjęcia, które stały się podstawą jej działalności?

Wybór kolorów bazował na żółci, z którą Karolina już również była kojarzona. Dodałam do palety zgaszoną szałwiową zieleń, brudny pomarańcz i neutralny beż, który świetnie sprawdza się jako tło. Dodatkowo wprowadziłam fakturę tektury – skojarzenie z kartami albumu aby wzmocnić przekaz wizualny np. na instagramowych grafikach.

alternatywna propozycja logo i szkice

przykładowe projekty etykiet

logo w wersji pionowej z taglinem

użycie kolorów i fontów firmowych na przykładzie instagramowej siatki

Karolina o naszej współpracy:

Do Kasi zgłosiłam się kiedy poczułam, że moja marka wyrosła z dotychczasowej, szytej chałupniczo wizualizacji. Z pewnymi elementami nie chciałam się rozstawać, a Kasia to wszystko uwzględniła projektując nową identyfikację. A zadanie nie było łatwe, bo jak tu pogodzić nazwę Słoiczek z albumami, które tworzę. Wyszło pięknie.

Nowe logo jest trafione w punkt. Kolory pasują do charakteru marki, a ja to wszystko dostałam na dzień przed ważnymi dla mnie targami. Współpraca z Kasią przebiegła w przemiłej atmosferze, ale też była bardzo konkretna i terminowa. Polecam z całego serducha.

ZOBACZ WIĘCEJ PROJEKTÓW