pssst…! Aktualnie przyjmuję zlecenia na październik 2024→ Napisz do mnie tutaj

Ola – właścicielka marki Rodzicielstwo Pod Papugami jest edukatorką, która skupia się na pomocy rodzicom dzieci w wieku przedszkolnym. Jedną z jej głównych specjalizacji jest motoryka mała oraz wsparcie w procesie nauki pisania.

Marka Oli jest taka jak ona – pełna pasji, zaangażowania, ale także luzu, dziecięcej spontaniczności, co najlepiej wyraża się w jej misji. Ola chce zdjąć presję z rodziców i wzmocnić ich poczucie własnej wartości, a także pokazać im, że mogą ze swojego rodzicielstwa czerpać po prostu radość.

Te wartości starałam się przekazać w oprawie wizualnej marki, energentycznych, pobudzających kolorach, a także przy projekcie strony www oraz layoutów do mediów społecznościowych.

Sygnet w uproszczonej, jednokolorowej wersji.

INSTAGRAM OLI

Ola o naszej współpracy:

„Do współpracy w kwestii identyfikacji wizualnej zbierałam się bardzo długo, zdecydowanie za długo. Po pierwszej rozmowie z Kasią byłam niemalże pewna, że ta współpraca będzie przebiegała pomyślnie, ale nie spodziewałam się, że ostateczny efekt przerośnie moje najśmielsze oczekiwania. Chciałam w końcu mieć „swoje” kolory, logo, które będzie kojarzone ze mną, z moją energią, z moją codziennością, ale które będzie niosło przesłanie (będzie czymś w rodzaju metafory). To, co mi się niesamowicie podobało w trakcie konsultacji przed pierwszymi propozycjami moodboardów to, że Kasia nie czekała aż coś powiem, tylko zadawała mi pytania, drążyła, było widać, że po prostu chce wykonać swoją pracę najlepiej jak potrafi. Kasia szybko załapała to, co mam na myśli i tak dobrze wyczuła mnie, moją energię, moją osobowość, że właściwie… nie miałam czego z nią dalej przegadywać, bo nie widziałam tam nic do poprawy. Praca przebiegła naprawdę szybko, jak na liczbę wszystkich elementów, które zostały przez Kasię wykonane.

To, czego się kompletnie nie spodziewałam, to fakt, że poza tym, że mam teraz spójne grafiki do social mediów, swoje papuzie, przecudne logo i kolorystykę marki, która totalnie oddaje moją energię, spontaniczność i po prostu mnie, to… tempo mojego przygotowywania treści do social mediów niebywale wzrosło. Do tego czuję, że mam nową energię do tworzenia treści, zupełnie tak, jakby wraz z tą identyfikacją weszło w moją markę nowe życie. Gdybym wiedziała, że to będzie tak wyglądało, to na tę współpracę zdecydowałabym się już rok temu!

Marzy mi się, żeby każda współpraca biznesowa przebiegała w taki sposób jak ta. Myślę, że najlepszym dowodem tego, jak bardzo jestem zadowolona z tej współpracy jest fakt, że teraz Kasia będzie pracowała nad szablonem na moją stronę www – i tym razem nie zakładam niczego, bo wiem, że efekt końcowy i tak przerośnie moje oczekiwania 🙂

Polecam gorąco współpracę z Kasią każdemu, kto chce współpracować ze specjalistką w swoim fachu, a jednocześnie z osobą o ogromnym zrozumieniu, otwartości i umiejętności słuchania klienta <3

 

ZOBACZ WIĘCEJ PROJEKTÓW