pssst…! Aktualnie przyjmuję zlecenia na czerwiec 2024→ Napisz do mnie tutaj

Agnieszka, która tworzy markę Skarby Jogi dla Dzieci jest pełną pasji edukatorką, która pokazuje dzieciom, rodzicom i nauczycielom, że joga to wspaniały sposób na spędzenie czasu.Zależy jej na tym, aby jak najwięcej dzieci i nastolatków spotkało się z jogą, bo każdego dnia obserwuje, jakie wspaniałe efekty przynosi ona dla ich rozwoju.

Jej marka posiadała już rozpoznawalny zestaw kolorów, który nieco dopieściłam i wzbogaciłam o kilka odcieni tak aby z łatwością można było komponować kolejne materiały graficzne.

Zaprojektowałam logo oraz jego skróconą formę – sygnet, który stał się rozpoznawalnym elementem na instagramowych grafikach. Podczas naszej współpracy powstały również dedykowane marce ilustracje, zestaw ikonek, a także layoutów do mediów społecznościowych oraz okładek do e-booków, które Agnieszka z powodzeniem rozwija tworząc oprawę graficzną dla kolejnych produktów.

Sygnet zbudowany z elementów logotypu

Paleta kolorów marki

Zestaw ilustracji

Projekt pudełka do wysyłki Skarbów Jogi

szablony grafik do mediów społecznościowych

przed po

 zobacz, jaką metamorfozę przeszedł instagram Agnieszki 🙂

INSTAGRAM AGNIESZKI

Zestaw ikonek

Agnieszka o naszej współpracy:

Odkąd trafiłam na profil Kasi na Instagramie marzyłam o tym, aby „pokolorowała” i zadbała o moje grafiki. Ujęła mnie jej pozytywna energia i kreatywność.

Kasia zaprojektowała identyfikację wizualną mojej marki i przygotowała dla mnie szablony publikacji. Muszę przyznać, że na początku trochę się obawiałam całego procesu, bo gdy sobie coś wymyślę, trudno mi iść na ustępstwa 😉 i miewam problemy z dokonaniem wyboru.

Niepotrzebnie się denerwowałam, bo na każdym etapie Kasia uważnie wysłuchiwała moich potrzeb i podejmowała działania, aby ułatwić mi przechodzenie z jednego etapu na drugi. Komunikacja była na fantastycznym poziomie! W konsekwencji powstała identyfikacja wizualna, o której nie śmiałam wcześniej marzyć. W pełni oddaje moją osobowość, misję firmy i to, czym się zajmuję. Uwielbiam nowe logo i kocham zaproponowane kolory! Wciąż każdego dnia zaglądam na mój feed, aby nacieszyć się dobrą energią, która z niego bije!

Co więcej Kasia wciąż służy mi radą i uzupełnia identyfikację o elementy, które okazują się jeszcze potrzebne. Jestem ogromnie wdzięczna Kasi za tę metamorfozę i z czystym sumieniem polecam każdemu jej usługi. Nie pożałujecie!

Masz ochotę na grafiki, które dodadzą Ci mocy do działania?

ZOBACZ WIĘCEJ PROJEKTÓW